Головна > Проекти > Eco Buro > Сортувальна станція

Сортувальна станція

Ми заявляємо про наміри зробити стаціонарну станцію для сортування побутових відходів в місті Одеса, яка працюватиме щоденно. Це важливий крок, котрий ми маємо всі разом реалізувати. Громадська організація "Місто Майбутнього" звертається до місцевої влади та представників бізнесу з проханням сприяти нам у даному напрямку. 

Запит до місцевої влади

Понад 6 років ми проводимо ЕкоМаршрути, встановили понад 70 сіток для вторсировини в спальних районах міста Одеси (місцева влала їх чомусь прибрала в невідомому напрямку), проводили "Еко-клуб" під час якого спілкувались з одеситами, щодо важливості сортування сміття і тому подібне. 

Всі наші зусилля проблем глобально не вирішують В Одесі необхідно створити інфраструктуру для можливості сортування сміття. Тому закликаємо до співраці місцеву владу.

Звернення до місцевої влади щодо сортувальної станції
Відповідь органів місцевої влади

Сортування сміття - це в першу чергу турбота про навколишнє середовище і дбайливе ставлення до екології та нашого спільного майбутнього, тому ми маємо зараз починати впровадження правильного поводження з побутовими відходами в Одесі. Не дивлячись на важкі часи, ми хочемо рухати наше суспільство вперед до розвитку, до світового майбутнього. 

Ми шукаємо локацію

Звертаємось до влади та бізнесу допомогти нам у пошуку необхідної локації для створення Стаціонарної сортувальної станції.

Illustration

Слідкувати за новинами в соціальних мережах